فرهنگ ايثار و شهادت ماندگارترين آموزه دوران دفاع مقدس است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۳۵۰۴۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: فرهنگ ايثار و شهادت ماندگارترين آموزه دوران دفاع مقدس است و ملت ایران با حضور در صحنه‌های مختلف توانسته است توطئه‌های دشمنان قسم خورده این مرزو بوم را نقش بر آب کند.
فرهنگ ايثار و شهادت ماندگارترين آموزه دوران دفاع مقدس است
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در نشست هماهنگی کمیته ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل بنیاد استان آذربایجان غربی که صبح امروز برگزار شد، ضمن گرامیداشت ماه محرم و قرار گرفتن در آستانه سالگرد هفته دفاع مقدس، گفت: امسال همچون ساليان گذشته هفته دفاع مقدس در ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر و شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) قرار گرفته است و هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد.
وی افزود: آن چه می‌تواند انقلاب اسلامی ملت ایران را در برابر هجمه گسترده استکبارجهانی و حامیان آنها بیمه کند، فرهنگ ايثار و شهادت است که ماندگارترين آموزه دوران دفاع مقدس است و ملت ایران با حضور در صحنه‌های مختلف توانسته است توطئه‌های دشمنان قسم خورده این مرزو بوم را نقش بر آب کند.
فعال با اشاره به شرایط بحرانی جاری و شیوع ویروس کرونا گفت: اجرای برنامه‌های ویژه دفاع مقدس امسال با سال‌های گذشته به دلیل وضعیت موجود تفاوت اساسی دارد و سعی بر این است تا اجرای برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که سلامت ایثارگران عزیز و سایر مردم شریف تحت الشعاع پیامدهای ناخواسته این وضعیت قرار نگیرد. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: بیشتر برنامه‌ها برای پیشگیری از ویروس کرونا در فضای مجازی و به صورت رسانه‌ای صورت می‌گیرد و روح کلی آنها ترویج فرهنگ شهادت است.
وی در پایان گفت: تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا، تجلیل از ایثارگران شاغل در ادارات، تبلیغات محیطی بر مبنای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع‌مقدس و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری اهم این برنامه‌هاست.
 انتهای پیام/