ملاقات مدیرکل بنیاد شهرستانهای تهران با ایثارگران در سه‌شنبه‌های تکریم

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۳۵۰۴۳۷
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در سه‌شنبه‌های تکریم با همراهی معاونین ستادی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.
ملاقات مدیرکل بنیاد شهرستانهای تهران با ایثارگران در سه‌شنبه‌های تکریم
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریور ماه با حضور در ساختمان شهدای مدافع حرم در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با اشاره به اهمیت پاسخگویی و رفع مشکلات ایثارگران معظم، گفت: باتوجه به سیاست‌های جدید بنیاد در راستای خدمت جهادی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ما نیز در ستاد شهرستان‌ها تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود بتوانیم گام‌های مناسبی در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران برداریم.
وی با اشاره به حجم پرونده‌های میهمان موجود در شهرستان‌های استان تهران، افزود: پرونده‌های ایثارگران میهمان در شهرستان‌های استان تهران بسیار زیاد است و گاهی با پرونده‌های یک اداره کل استان برابری می‌کند، از این رو باید با مدیریت منابع و نیز مساعدت‌های لازم از سوی ستاد مرکزی بتوانیم به این عزیزان خدمت‌رسانی کنیم.
مرتضوی با یادآوری اهمیت پاسخگویی در نظام اداری گفت: تمام کارکنان بنیاد شهرستان‌ها در تمام سطوح با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند و این موضوع را به صورت مداوم رصد می‌کنیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌ها به اتفاق معاونان ستادی در سه‌شنبه‌های تکریم با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ملاقات عمومی دارد.
انتهای پیام/