دیدار مدیرکل بنیاد هرمزگان با ایثارگران بندرعباس

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب : ۳۵۰۴۴۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با ایثارگران شهرستان بندرعباس دیدار و مشکلات این عزیزان را بررسی کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد هرمزگان با ایثارگران بندرعباس
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه‌شنبه 18 شهریورماه به اتفاق معاونان ستادی اداره کل این نهاد با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس، ضمن دیدار و گفتگو با 18 نفر از ایثارگران این شهرستان یاد و خاطره شهدا را گرامی‌داشت و افزود: متأسفانه مشکلاتی نظیر اشتغال، مسکن و درمان جزو دغدغه‌های اساسی خانواده‌های شاهد و ایثارگر بوده است که با همکاری و تعامل سایر نهادها و مسئولان باید رسیدگی و برطرف شوند.
وی ادامه داد: هر هفته سه ‌شنبه‌ها با هدف تکریم، دلجویی، بررسی وضع زندگی و رفع مشکلات ایثارگران، در اداره یا منزل با این عزیزان دیدار می‌‌شود.
ناوکی با بیان اینکه روزهای آینده نیز قصد سفر مجدد به شهرستان‌ها و روستاهای هرمزگان را داریم، عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون حداقل طی دو مرحله به بیشتر شهرها و روستاهای استان سفر کردیم و ضمن بررسی مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، برای حل آنها تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است که ان‌شاءالله با حمایت مسئولان استانی و مرکز به نتایج مفیدی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های متفاوت و قابل توجهی است، اضافه کرد: با پرداخت تسهیلات به موقع و مورد نیاز به ایثارگران متقاضی و واجد شرایط، و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی، می‌توان در راستای اشتغال‌زایی اقدامات شایسته‌ای انجام داد.
گفتنی است؛ مسئولان حاضر در ملاقات عمومی، دستورات لازم را به منظور تسریع در خدمت‌رسانی و رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران صادر کردند.
انتهای پیام/

الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان