شأن و منزلت مسئولان در خدمتگزاری به مردم و خانواده شهدا است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
کد مطلب : ۳۵۰۴۹۲
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: شأن و منزلت مسئولان کشور در خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم و خانواده شهدا است.
شأن و منزلت مسئولان در خدمتگزاری به مردم و خانواده شهدا است
به گزارش "ایثار واحد لرستان " ، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی بهمراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به بخش معمولان و در دیدار با خانواده شهید بیرانوند با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ ملت هستند، اظهار داشت: برای ما توفیقی شده دیدار از خانواده‌ای که اینچنین شهیدی را تربیت و تقدیم اسلام کردند.
وی با تاکید بر اینکه منزلت و جایگاه خانواده‌های شهدا نیز همانند خود شهدا رفیع است و ثوابی کمتر از ثواب شهدا ندارند، افزود: مشعل فروزانی که شهدا برافروخته‌اند، مسیری است که به وسیله شهدا محقق شده و بعد از شهدا نیز به دست صالحین است؛ همان‌هایی که راه شهدا را ادامه می‌دهند که البته مصداق صالحین، خانواده‌های شهدا هستند.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه شأن و منزلت ما در خدمتگزاری به مردم و خانواده شهدا است، گفت: راه شهدا ادامه دارد و نظام اسلامی مقتدرانه به راهش ادامه می‌دهد البته مقاومت خانواده‌های شهدا در رسیدن نظام اسلامی به اهدافی که دارد، بسیار اثربخش است.
حجت الاسلام شاهرخی افزود: عدم موفقیت دشمن بخاطر حضور مردم و خانواده‌های شهدا است و این وظیفه ما را در جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی و کسب رضایت مردم سنگین می‌کند.انتهای پیام/.