جوانان حزب اللهی و گروه های جهادی پای کار سازندگی معمولان بیایند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۳۵۰۴۹۳
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: جوانان حزب اللهی، گروه‌های جهادی و جوانان مؤمن انقلابی «معمولان» پای کار سازندگی این بخش بیایند.
جوانان حزب اللهی و گروه های جهادی پای کار سازندگی معمولان بیایند
به گزارش " ایثار واحد لرستان " ، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی بهمراه مدیر کل بنیاد شهید لرستان روز سه شنبه در مراسم کلنگ زنی حسینیه شهدای معمولان با اشاره به راه شهدا با استناد به آیه ١٧٠ سوره آل عمران «وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلا هُمْ یَحْزَنُونَ» اظهار داشت: شهدا، صالحین و ادامه دهندگان راهشان را صدا می‌زنند و پیامشان این است که از راهی که آمدید پشیمان نباشید و برای ادامه مسیر نیز هیچ ترسی در دل راه ندهید و راه ما را ادامه دهید.
و با بیان اینکه صدای شهدا ارتقا فرهنگی و معنوی پیش می‌آورد، تصریح کرد: یادمان‌های شهدا، صدای شهدا را به همه عصرها و به همه نسل‌ها می‌رساند.
نماینده ولی فقیه در لرستان خطاب به مردم و جوانان بخش معمولان گفت: اکنون که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه و در همه جا پیش قراول هست و در این کارهای سازندگی نیز پیشرو است، مردم بخش معمولان و جوانان حزب اللهی و گروه‌های جهادی و جوانان مؤمن انقلابی می‌بایست پای کار سازندگی شهر خود بیایند، حتی آنهایی که از جهت مالی نمی‌تواند کمک برسانند، می‌تواند از جهت نیروی انسانی یاری گر باشند.
نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: جوانان ما الحمدالله همه دارای تخصص هستند و می‌توانند در قالب نیروهای جهادی به یاری شهر بیایند و به خصوص در ساختن یادمان شهدا کمک کنند.انتهای پیام/