شأن و منزلت مسئولان در خدمتگزاری به مردم و خانواده‌های شهدا است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : ۳۵۰۴۹۷
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: شأن و منزلت مسئولان کشور در خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم و خانواده‌های معظم شهدا است.
شأن و منزلت مسئولان در خدمتگزاری به مردم و خانواده‌های شهدا است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به همراه سید حسین نازاریان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به بخش معمولان و در دیدار با خانواده شهید «بیرانوند» با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ ملت هستند، گفت: برای ما توفیقی شد دیدار با خانواده‌ای که اینچنین شهیدی را تربیت و تقدیم اسلام کردند داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه منزلت و جایگاه خانواده‌های معظم شهدا نیز همانند خود شهدا رفیع است و ثوابی کمتر از ثواب شهدا ندارند، افزود: مشعل فروزانی که شهدا برافروخته‌اند، مسیری است که به وسیله شهدا محقق شده و بعد از شهدا نیز به دست صالحین است؛ همان‌هایی که راه شهدا را ادامه می‌دهند که البته مصداق صالحین، خانواده‌های شهدا هستند.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه شأن و منزلت ما در خدمتگزاری به مردم و خانواده‌های معظم شهدا است، گفت: راه شهدا ادامه دارد و نظام اسلامی مقتدرانه به راهش ادامه می‌دهد البته مقاومت خانواده‌های شهدا در رسیدن نظام اسلامی به اهدافی که دارد، بسیار اثربخش است.  عدم موفقیت دشمن بخاطر حضور مردم و خانواده‌های شهدا است و این وظیفه ما را در جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی و کسب رضایت مردم سنگین می‌کند.
حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی همچنین در مراسم کلنگ زنی حسینیه شهدای معمولان با اشاره به راه شهدا با استناد به آیه ١٧٠ سوره آل عمران «وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلا هُمْ یَحْزَنُونَ» اظهار داشت: شهدا، صالحین و ادامه دهندگان راهشان را صدا می‌زنند و پیامشان این است که از راهی که آمدید پشیمان نباشید و برای ادامه مسیر نیز هیچ ترسی در دل راه ندهید و راه ما را ادامه دهید.
وی با بیان اینکه صدای شهدا ارتقای فرهنگی و معنوی پیش می‌آورد، تصریح کرد: یادمان‌های شهدا، صدای شهدا را به همه عصرها و به همه نسل‌ها می‌رساند.
نماینده ولی فقیه در لرستان خطاب به مردم و جوانان بخش معمولان گفت: اکنون که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه و در همه جا پیش قراول هست و در کارهای سازندگی نیز پیشرو است، مردم بخش معمولان و جوانان حزب اللهی و گروه‌های جهادی و جوانان مؤمن انقلابی می‌بایست پای کار سازندگی شهر خود بیایند، حتی آنهایی که از جهت مالی نمی‌توانند کمک برسانند، می‌توانند از جهت نیروی انسانی یاری‌گر باشند.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: جوانان ما الحمدالله همه دارای تخصص هستند و می‌توانند در قالب نیروهای جهادی به یاری شهر بیایند و به خصوص در ساختن یادمان شهدا کمک کنند.
انتهای پیام/