ایثارگران با مدیریت جهادی حماسه‌ها آفریدند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۳۵۰۵۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان مدیریت جهادی را از شاخصه‌های مسئولیت در نظام دانست و گفت: ایثارگران با مدیریت جهادی در دفاع مقدس حماسه‌ها آفریدند.
ایثارگران با مدیریت جهادی حماسه‌ها آفریدند
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی با اشاره به اینکه جهاد با معنای انقلابی و ارزشی، ارتباط نزدیکی دارد، گفت: بی‌شک هر کجا مدیریت جهادی و انقلابی وجود داشته باشد تأثیر مثبت و قابل توجهی در پیشرفت و توسعه جامعه به وجود خواهد آمد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه به کارگیری مؤثر منابع مادی و نیروی انسانی در مدیریت جهادی نقش بسزایی دارد، گفت: سازماندهی کارها، استفاده بهینه از همه امکانات، هدایت و کنترل و نظارت در امور می‌تواند جزو شاخصه‌های مهم مدیریت جهادی باشد. ایثارگران در دوران انقلاب و دفاع مقدس با کمترین تجهیزات نظامی و دفاعی با مهارت خاص و مجاهدت‌های شجاعانه مقابل دشمنان ایستادگی کردند.
ناوکی با اشاره به اینکه ایثارگران تهدیدها و تحریم‎‌ها را به فرصت تبدیل کردند، افزود: باید از نیروی‌های متخصص، نخبه، جوان، انقلابی و فداکاری که توانایی حل مشکلات و پاسخگویی به دغدغه‌های نظام را دارند، در جایگاه‌ها و پست‌های مناسب مدیریتی و سازمانی استفاده کرد.
وی عبور از جنگ نابرابر اقتصادی را نیز یک فرصت مقاومتی دانست و گفت: در این برهه ناامیدی، جا زدن و خستگی معنا ندارد و با الگوگیری از روحیه انقلابی و جهادی شهدا می‌توانیم در جنگ فرهنگی و اقتصادی پیروز و سربلند باشیم. هیچ‌گاه نباید کیفیت را فدای کمیّت کرد، بی‌شک در مدیریت جهادی رشد، توسعه و کیفی‌سازی فعالیت‌ها همگام با یکدیگر حائز اهمیت هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان مدیریت جهادی را از شاخصه‌های مسئولیت در نظام دانست و گفت: ایثارگران با مدیریت جهادی در دفاع مقدس حماسه‌ها آفریدند. در گام دوم انقلاب طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید از نیروهای جوان، متخصص، کارآمد و انقلابی استفاده کرد.
ناوکی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی با تأسی از روحیه صبور و مقاوم شهدا، جانبازان و آزادگان مشکلات اقتصادی را پشت سر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: این روحیه باید در وجود مسئولان و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران تقویت شود و این بزرگوران بتوانند با مطالبه‌گری از حق و حقوق ایثارگران دفاع کنند.
انتهای پیام/