کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست

19 شهريور 1399 ساعت 14:35

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، چراکه اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت کنیم.


به گزارش «ایثار»، مهدی فعال صبح امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه باحضور در میز خدمت بنیاد استان آذربایجان غربی در دیدار چهره‌به‌چهره با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و اسوه ایثار و فداکاری حضرت امام حسین(ع)، گفت: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است.
وی با بیان اینکه شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند، افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به این‌که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم. وظیفه مسئولان است که در جهت جلب رضایت و حل مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاش کنند و اطمینان داشته باشند که این کار اجر و منزلت زیادی نزد خداوند دارد.
در این ملاقات مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی و اشتغال موردبررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن‌ها راه‌حل‌هایی از طرف مدیرکل به معاونت‌های مرتبط ارائه شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 350540

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/350540/ترویج-فرهنگ-ایثار-شهادت-بدون-تکریم-ایثارگران-ممکن-نیست

ايثار
  http://www.isaar.ir