یادواره سردار شهید کاوه و شهدای عملیات کربلایی ۲ در بیرجند برگزار شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۳۵۰۶۳۸
یادواره سردار شهید «محمود کاوه» و شهدای عملیات کربلایی ۲ با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام استان، استاندار و جمعی از مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در بیرجند برگزار شد.
یادواره سردار شهید کاوه و شهدای عملیات کربلایی ۲ در بیرجند برگزار شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی امروز (۱۹ شهریور) در یادواره سردار شهید «محمود کاوه» و شهدای عملیات کربلایی ۲ اظهار داشت: عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مدیون خون شهدا است. 
سردار «علی قاسمی» با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در مناسبت‌های مختلف به وظایف مردم در قبال شهدا به صورت مکرر اشاره کرده‌اند، افزود: مسئولان در قبال خون شهدا و خانواده معظم آنها، وظیفه بسیار مهم و سنگینی بر دوش دارند. 
به گفته وی، ۲ هزار شهید، امیر و سردار خراسان جنوبی با بصیرت و نصب‌العین قراردادن زندگی شهدای کربلا، در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس حضور یافته و به دفاع از کیان کشور پرداختند. 
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: این یادواره با هدف پاسداشت و تجلیل از مقام معظم شهدا و یادآوری رشادت‌های آنها برگزار شده است.
همچنین در این مراسم خواهر شهید محمود کاوه با تاکید بر اینکه برادر شهیدم،‌ تربیت شده مکتب مقام معظم رهبری است، گفت: شهید کاوه مرد عمل بود و همیشه در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی حاضر و پیشتاز بود.
وی خاطرنشان کرد: از خودگذشتگی و دلسوزی برای مردم از دیگر ویژگی‌های بارز شهید کاوه بود که او را در خدمت به مردم، جلودار و علمدار کرده بود.