امام جمعه موقت خوسف:

شهدا از آسایش خود گذشتند تا ما را به آرامش برسانند و ما باید همواره راه آن عزیزان را ادامه دهیم

تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب : ۳۵۰۷۱۴
امام جمعه موقت خوسف گفت: شهدا از آسایش خود گذشتند تا ما را به آرامش برسانند و ما باید همواره راه آن عزیزان را ادامه دهیم.
شهدا از آسایش خود گذشتند تا ما را به آرامش برسانند و ما باید همواره راه آن عزیزان را ادامه دهیم
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خوسف به امامت امام جمعه موقت و رئیس بنیاد شهرستان خوسف ایراد گردید.
حجت الاسلام مرتضی ابراهیم زاده در این خطبه ها ضمن دعوت همگان به رعایت تقوا و پرهیزگاری به بیان مطالب پیرامون مسائل مختلف اخلاقی و اجتماعی پرداخت.
وی با تشکر از هیئات مذهبی که در ایام دهه اول محرم ضوابط بهداشتی را رعایت نمودند افزود: امسال با وجود ویروس کرونا ملت امام حسینی ایران حماسه آفریدند و صحنه های زیبایی را به نمایش عموم جهان گذاشتند. وی در ادامه از زحمات کادر درمانی بیمارستانها و رزمندگان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمود و برای همگان آرزوی موفقیت از خداوند متعال درخواست نمود. 
امام جمعه موقت خوسف همچنین با توجه به فراررسیدن هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد این حماسه بزرگ یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را نیز گرامیداشت و افزود: شهدا از آسایش خود گذشتند تا ما را به آرامش برسانند و ما باید همواره راه آن عزیزان را ادامه دهیم.