فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه:

عزت و سربلندی کشورمان را مدیون شهدا هستیم

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۳۵۰۷۴۹
فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه در دیدار با خانواده معظم شهدا گفت: باید همیشه یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم چون عزت و سربلندی کشورمان را مدیون رشادت آن بزرگواران هستیم.
عزت و سربلندی کشورمان را مدیون شهدا هستیم
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ارج نهادن به مقام والای آنان، امیر صادق نوری فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه به همراه سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «صمد عبادی قشلاق» و «محمد فرج اله زاده سالاری» و «اسماعیل بهروز نژاد» دیدار و از فداکاری آن‌ها قدردانی کرد.
امیر صادق نوری با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: مدیون خون پاک شهدا هستیم چراکه آن بزرگواران عزت و آبرو و سربلندی را به کشور و ملت ما هدیه دادند.
وی با اشاره به این آیه قرآن که شهدا همیشه زنده هستند و پیش خدا روزی می‌خورند عنوان کرد: عزت و اقتداری را که شهدا برای این مردم به دست آوردند را باید همواره حفظ کرده و هرگز فراموش نکنیم که شهدا همیشه ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند.
گفتنی است، شهید «صمد صادقی قشلاق» در 13 مهر 1346 در مراغه متولد و در 9 اردیبهشت 1367 در مریوان به فیض شهادت نائل آمد و شهید «محمد فرج اله زاده سالاری» در 16 مهر 1324 متولد و در 24 اردیبهشت 1362 به مقام شهادت نائل آمد و شهید «اسماعیل بهروز نژاد» در 4 آذر 1333 متولد و در منطقه سوسنگرد در 15 دی 1359 به مقام والای شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/