روابط عمومی اداره کل بنیاد خراسان جنوبی،

سه شنبه ‌های تکریم در شهرستان بیرجند با حضور در منزل « شهید ذغنی » برگزار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب : ۳۵۰۹۶۸
سه شنبه ‌های تکریم در شهرستان بیرجند با حضور در منزل « شهید ذغنی » برگزار شد.
سه شنبه ‌های تکریم در شهرستان بیرجند با حضور در منزل « شهید ذغنی » برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، در راستای اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم ، مشاور استادار در امور ایثارگران ، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد ، مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی و رئیس بنیاد شهرستان بیرجند و با حضور در منزل شهید ذغنی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کردند.
نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید  و امور ایثارگران در این دیدار با بیان کرد: شهادت مقامی است که هر کسی لیاقت رسیدن به این جایگاه را پیدا نمی کند و شهدا در نزد خداوند متعال جایگاه والایی دارند و همانطور که در قرآن کریم آمده است شهدا زنده اند و در نزد پرورگار روزی داده می شوند.
وی افزود: خانواده های شهدا هم با صبر، ایثار و ایستادگی که دارند، مورد توجه خداوند متعال هستند و تکریم از این خانواده ها وظیفه و تکلیفی است که بر عهده همه ما قرار دارد.
در ادامه حجت الاسلام سبزه کار مدیر کانون های مساجد استان بیان داشت: اجرای طرح ملی سه‌شنبه های تکریم از تیرماه امسال با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در سطح کشور آغاز شده است.
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی یادآور شد: آرامش و امنیت امروز جامعه مرهون گذشت و فداکاری شهدا است و ان شاالله همه ما ادامه دهنده راه شهدا باشیم که تداوم انقلاب از این مسیر می گذرد.