با حضور مشاوران ایثارگران دستگاه های اجرایی استان:

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۲
کد مطلب : ۳۵۱۰۴۹
با حضور مشاوران ایثارگران دستگاه های اجرایی استان جلسه برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، در راستای گرامیداشت یاد خاطره شهدای دفاع مقدس با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران ، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد و مشاوران ایثارگران دستگاه های اجرایی استان ، جلسه برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در محل بنیاد برگزار شد.
زارعی مشاور استاندار در امور ایثارگران در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و منبع ظهور و بروز انقلاب اسلامی به‌حساب می‌آید و بر همین اساس همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دفاع مقدس را گرامی داریم.
نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد خراسان جنوبی ضمن خیر مقدم به مدعوین ، اولویت کار مشاوران ایثارگران ادارات را مشارکت در برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس برشمرد و افزود:  هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های دلیر مردانی است که با گذشتن از مال و جان خود آرامش و امنیت را به ایران اسلامی ارزانی داشتند.
وی افزود: هفته دفاع مقدس متعلق به همه اقشار مختلف جامعه است و همه ما در برابر حفظ مقام و منزلت آنان مسئول هستیم و شهدا، ایثارگران و جانبازان محور اصلی این هفته معنوی هستند و در برنامه‌های مختلف و مرتبط به این هفته می‌بایست از حضور گرم و پرنور این خانواده‌ها استفاده مفید و مؤثری به عمل آوریم.
در ادامه جلسه ، مشاوران ایثارگران   به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و پیشنهادات لازم جهت هر چه بهتر برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس ارائه شد.