ثبت خاطرات شفاهی 240 خانواده معظم شهدا در آذربایجان غربی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۳۵۱۰۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی از ثبت خاطرات شفاهی 240 خانواده شهید استان با همکاری معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل خبر داد.
ثبت خاطرات شفاهی 240 خانواده معظم شهدا در آذربایجان غربی
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا ذخایر ارزشمند و معنوی انقلاب و چراغ درخشان جامعه محسوب می‌شوند از ثبت خاطرات شفاهی 240 خانواده شهید استان با همکاری معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل خبر داد و گفت: بنیاد به نمایندگی از نظام عهده‌دار تکریم خانواده‌های معظم شهدا است.
وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص تقویت و پر رنگ‌تر کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: اگر این فرهنگ در کشور ما رشد کند، بسیاری از مشکلات کم شده و جامعه سعادتمند و خوشبخت می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: این خاطرات ثبت و ضبط می‌شود تا در آینده برای تولیدات فرهنگی و هنری از آنها بهره‌گیری شود تا هیچ‌گاه رشادت‌ها و جانفشانی‌های آنها فراموش نشود. 
فعال با اشاره به ثبت خاطرات والدین شهدا، خاطرنشان کرد: امسال با توجه به بیماری کووید 19 و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه ثبت تاریخ شفاهی و خاطرات والدین شهدا با دقت بیشتری صورت خواهد گرفت و با توجه به بالا بودن سن والدین شهدا سعی بر این است که با فوریت خاطرات آنها ضبط و ثبت شود.
انتهای پیام/