حفظ کرامت و منزلت ایثارگران با خدمت‌رسانی بی منت تحقق می‌یابد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
کد مطلب : ۳۵۱۱۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حفظ کرامت و منزلت ایثارگران با خدمت‌رسانی بی‌منت تحقق می‌یابد.
حفظ کرامت و منزلت ایثارگران با خدمت‌رسانی بی منت تحقق می‌یابد

به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران سه شنبه 25 شهریور ماه پس از ملاقات عمومی با بیش از 50 تن از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان که در ستاد استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد با بیان اینکه حفظ کرامت و منزلت ایثارگران با خدمت رسانی بی‌منت تحقق می‌یابد اظهار داشت: ایثارگران مایه عزت و اقتدار کشور ما هستند و خدمت به آنان ارج نهادن به ارزش‌ها و آرمان‌های بلند شهیدان عزیز است.
مظلومی با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران یک ارزش معنوی محسوب می‌شود، گفت: کسب فضیلت خدمت ‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در نزد خداوند پاداش مضاعفی را برای هر مسئولی در پی خواهد داشت.
وی تصریح کرد: خدمتی که به این قشر گرانقدر و معزز ارائه می‌شود اگر با خلوص نیت همراه باشد در تمامی شئونات زندگی ما تأثیر مثبت دارد. لذا شهدا بر کار، رفتار و عملکرد ما شاهد و ناظر هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به شیوه پاسخگویی به جامعه ایثارگری عنوان کرد: اعتماد سازی، آگاهی‌بخشی، قدرت و تسلط، تعهد و مسئولیت‌پذیری از ابزارهای مهم پاسخگویی است که موجب رضایت ایثارگران عزیز در حوزه خدمت رسانی می‌شود.
وی گفت: همین که ایثارگر پس از مراجعه به بنیاد از دریافت خدمات راضی و خشنود می‌شود بزرگترین افتخار برای همکاران خدوم ما در بنیاد مازندران است.
وی تصریح کرد: هدف ما رسیدگی به مشکلات خانواده‌های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز است.
مظلومی افزود: در ملاقات عمومی امروز، موضوع اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، وام مسکن ایثارگران، وضعیت درمانی، بررسی مسئله آموزش و تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر و پیگیری دغدغه‌های تحصیلی آنان و ... مورد بررسی، رسیدگی و راهنمایی لازم قرار گرفت.     
گفتنی است همزمان با ستاد استان، ملاقات عمومی در 22 شهرستان با رعایت مسائل و موارد بهداشتی برگزار شد. 
انتهای پیام/