رئیس بنیاد قشم:

ایثارگران جزو افتخارات ملی نظام محسوب می‌شوند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۳۵۱۱۵۵
ایثارگران جزو افتخارات ملی نظام محسوب می‌شوند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم گفت: ایثارگران جزو افتخارات ملی نظام محسوب می‌شوند و دیدار با این عزیزان به زندگی ما برکت می‌دهد.
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، نرگس بحرینی در دیدار با «زبيده واحدی» مادر شهید معظم "محمود پاروكش" یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم را گرامی‌داشت و افزود: ادای احترام و دلجویی از مادران شهدا که پاره‌های تن خود را روانه میدان نبرد علیه ظلم کردند، یک تکلیف و وظیفه است.
وی بررسی و رسیدگی به وضعیت زندگی ایثارگران را در اولویت برنامه‌های این نهاد دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد فرهنگی و مذهبی است باید به فرهنگ ایثار اجتماعی نیز نگاه ویژه‌‌ای داشته باشیم و در راستای گسترش این مهم بکوشیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم بر لزوم پیگیری حق پرستاری مادر شهید "محمود پاروکش" تأکید کرد و گفت: این مسئله با قاطعیت بیشتری دنبال می‌شود و ان‌شاءالله به زودی تلاش‌ها نتیجه بخش خواهد شد.
وی در پایان با بیان اینکه باید همچون شهدا بی‌ادا و صادقانه خدمت کنیم، گفت: ایثارگران جزو افتخارات ملی نظام محسوب می‌شوند و دیدار با این عزیزان به زندگی ما برکت می‌دهد.
گفتنی است: شهید "محمود پاروكش" یكم مهر 1343 در شهرستان قشم چشم به جهان گشود و چهارم تير 1367، در جزيره مجنون عراق بر اثر اصابت تركش خمپاره به گردن و پشت، شهيد شد.
انتهای پیام/

ابوالفضل تقی‌زاده خبرنگار ایثار هرمزگان در شهرستان قشم