دفاع مقدس پویایی و تحرکی عظیم در جهت ایجاد یک فرهنگ ناب بود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۳۵۱۲۰۶
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم ایران در دوران دفاع مقدس با یک پویایی و تحرک عظیم تاریخ‌ساز باعث ایجاد یک فرهنگ ناب و غنی شدند که می‌بایست با برگزاری آیین‌های مختلف این فرهنگ را تثبیت کرد.
دفاع مقدس پویایی و تحرکی عظیم در جهت ایجاد یک فرهنگ ناب بود
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در دومین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در آستانه هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه امسال مصادف است با چهلمین سال دوران دفاع مقدس، گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ سیاسی کشور و تبلور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان عزیز این مرز و بوم و سالروز پاسداشت و پاسداری از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی است.
 نجفی افزود: دوران دفاع مقدس را می‌توان به عنوان آیینه تمام‌نمای ظرفیت‌های ملت ایران در ابعاد مختلف دانست که مردم ایران با یک پویایی و تحرک عظیم تاریخ‌ساز باعث ایجاد یک فرهنگ ناب و غنی شدند که می‌بایست با برگزاری آیین‌های مختلف این فرهنگ را تثبیت کرد. حماسه هشت سال دفاع مقدس یک حماسه شگفت‌آوری بود که ملت ایران توانست با دست خالی و با توکل بر خداوند در برابر یک تهاجم گسترده بین‌المللی بایستد و با سربلندی از این امتحان الهی بیرون بیاید.
مدیرکل بنیاد  استان چهارمحال و بختیاری گفت: ملت بزرگ ایران با صبر، استقامت، وحدت و همدلی؛ امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آوردند. بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس قریب به 350 برنامه در قالب 25 عنوان در سطح استان دارد.
انتهای پیام/