بسترهای لازم در اشتغال برای ایثارگران را با کار جهادی فراهم کنیم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : ۳۵۱۲۲۱
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه در نشست با خادمان شهدا بر تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تأکید کرد و گفت: بسترهای لازم در اشتغال برای ایثارگران را با کار جهادی فراهم کنیم.
بسترهای لازم در اشتغال برای ایثارگران را با کار جهادی فراهم کنیم
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام هادی عسگری صبح امروز با سفر به شهرستان‌های اسلام آباد غرب و دالاهو، به طور سرزده از ادارات بنیاد در این مناطق بازدید کرد و ضمن سرکشی از بخش‌های مختلف اداری و گفتگو با همکاران بنیاد در نشست با خادمان شهدا بر تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: خدمت در بنیاد افتخار بسیار بزرگی است که امروز این افتخار نصیب ما شده که باید با خدمتگزاری مناسب رضایت آنان را کسب کنیم و خدای نکرده مدیون این عزیزان نباشیم.
حجت الاسلام عسگری با تأکید بر پیگیری تفاهم‌نامه فی مابین بنیاد و سازمان صمت توسط همکاران بنیاد، گفت: اشتغال‌زایی و کارآفرینی از مهم‌ترین اولویت‌های بنیاد است لذا وظیفه داریم با یک کار جهادی در پی ایجاد بستر لازم در این زمینه باشیم.
وی با بیان این مطلب که در دوران دفاع مقدس تکلیف همگان حضور در خطوط رزمی و جبهه‌های حق علیه باطل بود، گفت: امروز تکلیف همه ما در سالی که به نام «جهش تولید» نام گرفته است اقدام در جهت افزایش و تحرک بخشی به فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا توسط جامعه ایثارگری است.
حجت الاسلام عسگری شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه ایثارگران در دو شهرستان یاد شده را از وظایف بنیاد برشمرد و گفت: با شناخت و بالفعل شدن این استعدادها به خوبی می‌توانیم در بین جامعه ایثارگری اشتغال و کارآفرینی ایجاد کنیم.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات جامعه هدف در زمینه مسکن، معیشت، درمان و مواردی ازاین دست توصیه‌هایی را به همکاران یادآور شد.
 انتهای پیام/