حضور حماسی جانبازان در عرصه‌های مختلف، ضامن تداوم انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۳۵۱۲۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: حضور حماسی جانبازان در عرصه‌های مختلف، ضامن تداوم انقلاب اسلامی و حافظ امنیت و اقتدار ملی است، جانبازان بعنوان سندهای زنده مقاومت و پایداری در برابر استكبار جهانی هستند.
حضور حماسی جانبازان در عرصه‌های مختلف، ضامن تداوم انقلاب اسلامی است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با جانباز و یادگار دفاع مقدس «سهراب سپهری راد» در فردیس با آرزوی سلامتی برای جانبازان گفت: جانبازان الگوی ايثار، مقاومت و از خودگذشتگی هستند كه در اين راستا بايد قشرهای مختلف جامعه علی الخصوص جوانان در الگوگيری از روحيه ايثارگری آنان مصمم‌تر باشند، امروز هم آحاد جامعه با بهره‌گيری از اين روحيه می‌توانند فتنه‌های دشمنان را خنثی سازند.
وی تصریح کرد: حضور حماسی جانبازان در عرصه‌های مختلف، ضامن تداوم انقلاب اسلامی و حافظ امنیت و اقتدار ملی است، جانبازان بعنوان سندهای زنده مقاومت و پایداری در برابر استكبار جهانی هستند و امروز هم مانند سال‌های دفاع مقدس باید با روحیه جهادی خود از انقلاب حمایت کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: جانبازان با حضور ارزشمند خود در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس برگ زرينی را از خود به ثبت رسانده اند كه هميشه جاويدان باقی خواهد ماند. جانبازان بعنوان قهرمانان و افتخارآفرینان ملی كشور همواره باید مورد توجه و تكریم باشند.
انتهای پیام/