نگاه به امر نماز در بنیاد مازندران یک نگاه دینی، اعتقادی و معنوی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۳۵۱۲۴۲
معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مازندران گفت: نگاه ما به امر نماز در بنیاد مازندران یک نگاه دینی، اعتقادی و معنوی است.
نگاه به امر نماز در بنیاد مازندران یک نگاه دینی، اعتقادی و معنوی است
به گزارش «ایثار»، ضمیرپور در دومین نشست تخصصی ائمه جماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های ساری، بابل، نکا، بهشهر، ستاد استان مازندران که چهارشنبه 26 شهریور ماه برگزار شد، با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های توافق نمازی، اولویت اصلی بنیاد مازندران در امر محسوب می‌شود، گفت: ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سایه مشارکت همگانی و انجام فعالیت‌های فرهنگی آموزشی محقق می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به فرمایشان مقام معظم رهبری که فرمودند که نماز رکن اصلی دین است و باید پایه اصلی ترین جایگاه را در زندگی مردم داشته باشد، گفت: نگاه ما به امر نماز در بنیاد مازندران یک نگاه دینی، اعتقادی و معنوی است.
دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مازندران افزود: حسب تأکید مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، با هماهنگی ستاد اقامه نماز و صداوسیمای مازندران بدنبال تهیه فیلم و مستند شهدای نماز مازندران هستیم.     
وی در رابطه با قراردادها، استفاده از ظرفیت‌های امام جماعت بنیادهای تابعه برای انجام فعالیت‌های فرهنگی در امر نماز، تشکیل گروه نمازی برای ائمه جماعات بنیاد مازندران جهت تبادل نظر و مستندسازی سامانه سجاده نماز مطالبی را بیان کرد.
ائمه جماعت بنیاد مازندران  برگزاری این چنین نشست‌ها در قالب برنامه‌های نمازی و فرهنگی از سوی ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران را به فال نیک گرفته و این حرکت ارزنده را گامی مهم در جهت پیاده کردن فرهنگ نورانی نماز در این نهاد مقدس دانستند.
در این نشست ائمه جماعات بنیاد مازندران ضمن بیان نظرات و مطالب، نسبت به معرفی کتاب همراه با سؤالات نماز برای برگزاری مسابقه فرهنگی نمازی در راستای مصوبات قبلی اقدام کردند.
انتهای پیام/