31 شهریور اعلام خصومت علنی استکبار جهانی با ملت ایران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب : ۳۵۱۲۴۹
مدیرکل بنیاد کرمان گفت: 31 شهریورماه تنها یادآور شروع جنگ تحمیلی نیست بلکه آغاز اعلام بغض و خصومت علنی استکبار جهانی با ملت ایران است که هنوز نیز بعد از چهل سال ادامه دارد.
31 شهریور اعلام خصومت علنی استکبار جهانی با ملت ایران است
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو  25 شهریورماه در نشست کارگروه هماهنگی بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس، گفت: 31 شهریورماه تنها یادآور شروع جنگ تحمیلی نیست بلکه آغاز اعلام بغض و خصومت علنی استکبار جهانی با ملت ایران است که هنوز نیز بعد از چهل سال ادامه دارد.
مدیرکل بنیاد کرمان با اشاره به این موضوع که طی هشت سال دفاع مقدس حقانیت ملت ایران به اثبات رسید، گفت: دخالت مستقیم نظامی آمریکا در خلیج‌فارس و کمک‌های مالی و نظامی کشورهای منطقه‌ای و قدرت‌های غربی و شرقی نتوانست رؤیاهای صدام را تحقق بخشد و دفاع جانانه هشت‌ساله ملت ایران نشان داد حقیقتاً حق بر باطل بالاخره پیروز می‌شود.
وی با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص برنامه‌های بنیاد به‌منظور بزرگداشت این هفته گفت: گل‌باران و عطرافشانی گلزارهای شهدای سراسر استان، تعویض پرچم‌های قبور مطهر شهدا، اجرای برنامه‌های فرهنگی و نمایش‌های خیابانی با موضوع دفاع مقدس و شهدا و برگزاری یادواره‌های مجازی از ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.
انتهای پیام/