>> هفته دفاع مقدس یادآور سرافرازی و سربلندی مردم ایران است | ايثار
رئیس بنیاد مراغه:

هفته دفاع مقدس یادآور سرافرازی و سربلندی مردم ایران است

تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۵۱۴۳۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای قدردانی از مجاهدت رزمندگان کشورمان است که سرافرازی و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
هفته دفاع مقدس یادآور سرافرازی و سربلندی مردم ایران است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه 29 شهریور 1399 با تبریک این هفته گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای قدرشناسی از مجاهدت و دلیری رزمندگان اسلام و انقلاب است که با نثار جان خود امنیت و آرامش را به ارمغان آورده و نام و یادشان در تاریخ ماندگار شد.
وی هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تبیین ارزش‌های انقلاب دانست و گفت: با حرکت در مسیر شهدا و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.
وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی مردم مسلمان ایران اسلامی در برابر هرگونه تعدی و تجاوز دشمنان اسلام و انقلاب به میهن اسلامی و سرافرازی مردم ایران و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا است.
اسلامی به برنامه‌های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، غبارروبی مزار مطهر شهدا، تعویض پرچم‌های مزار شهدا در شهر و روستاها، مصاحبه و تهیه گزارش از ایثارگران، فضاسازی و تبلیغات محیطی متناسب با دوران دفاع مقدس، تجلیل از دانش آموزان نمونه شاهد و ایثارگر، برگزاری جلسه هماهنگی غبارروبی مزار شهدا در بنیاد مراغه، تجدید میثاق با شهدای شهرستان مراغه در منطقه سردشت از مهم‌ترین برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.
انتهای پیام/