رفع مشکلات درمانی ایثارگران وظیفه ذاتی و سازمانی بنیاد است

تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۵۱۴۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: رفع مشکلات درمانی ایثارگران وظیفه ذاتی و سازمانی ما محسوب می‌شود و همه مراکز درمانی باید در این امر معنوی سهیم باشند.
رفع مشکلات درمانی ایثارگران وظیفه ذاتی و سازمانی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در ششمین نشست کارگروه سلامت و توانبخشی بنیاد مازندران که شنبه ۲۹ شهریور برگزار شد، گفت: رفع مشکلات درمانی و بیمه‌ای ایثارگران عزیز وظیفه ذاتی و سازمانی همه ما محسوب می‌شود.
وی مشارکت همه جانبه مراکز خدمات درمانی استان در این امر معنوی را خواستار شد و گفت: برای رفع مشکل درمانی و بیمه‌ای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تسهیل در پرداخت هزینه‌ها با جدیت ورود پیدا می‌کنیم.
مظلومی بر اخذ آمار کامل از مراکز فعال درمانی استان جهت بازبینی و بررسی، پایبندی این مراکز به تعهدات خود در قبال بنیاد و جامعه هدف، نظارت بیشتر بیمه دی بر مراکز خدمات درمانی، پیشخوان اطلاع رسانی و توجیه مراکز درمانی تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد مازندران ضمن تقدیر از عملکرد اداره کل بهزیستی استان به دلیل تهیه بخشی از ملزومات و تجهیزات پزشکی برای ایثارگران و جانبازان نخاعی، گفت: امروز همه ما باید در حد توان خود، در خدمت یادگاران عرصه هشت سال دفاع‌مقدس باشیم و در برابر مشکلات آنان احساس مسئولیت کنیم.  
دکتر میرصادقی معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران گزارشی از آخرین وضعیت خدمات درمانی از سوی بنیاد به ایثارگران در زمینه پایش سلامت و بیمه دی ارائه داد.
در این نشست به منظور قدرشناسی و همکاری متقابل، از سوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از قلندری معاون بهزیستی استان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/