مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با حضور در سامانه سامد با ایثارگران گفتگو کرد

تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب : ۳۵۱۴۴۹
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با حضور در سامانه «سامد» با ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفتگو کرد و پیگیری‌های لازم را در راستای عملیاتی کردن درخواست‌های آنان انجام داد.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با حضور در سامانه سامد با ایثارگران گفتگو کرد
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در ادامه روند پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی و افکار عمومی صبح امروز با حضور در سامانه «سامد» با ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفتگو و پیگیری‌های لازم را در راستای عملیاتی کردن درخواست‌های آنان انجام داد.
مرتضوی در حاشیه حضور در سامانه سامد به خبر ایثار شهرستان‌ها گفت: در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین پاسخگویی به نیازها و مشکلات جامعه شریف ایثارگری، امروز باحضور در سامانه ارتباطات مردمی استانداری تهران موفق شدیم با 27 خانواده معظم شاهد و ایثارگر گفتگو کنیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران افزود: البته ما در نهادی خدمت می‌کنیم که پاسخگویی به جامعه هدفمان محدود به مکان و زمان خاصی نیست و به همین منظور در سه شنبه‌های هر هفته در یکی از شهرستان‌های استان تهران حضور یافته و از نزدیک و به صورت چهره به چهره با ایثارگران عزیزمان دیدار و گفتگو می‌کنیم.
وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در سامد افزود: مهمترین مباحث مطرح شده و مشکلات در حوزه‌های مسکن، اشتغال و بهداشت و درمان بود که درخواست‌های این عزیزان ثبت و برخی پیگیری‌ها جهت رفع مشکل نیز صادر شد.
انتهای پیام/