دفاع مقدس یک گنج تمام نشدنی است

تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۳۵۱۴۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از تدوین ویژه برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد و گفت: دفاع مقدس یک گنج تمام نشدنی است و باید در تمامی عرصه‌های اجتماع ترویج و متبلور شود.
دفاع مقدس یک گنج تمام نشدنی است
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که در سالن اجتماعات اداره کل بنیاد استان برگزار شد دفاع مقدس را نماد خودباوری، ایثار و عزت‌مندی ایران اسلامی دانست و گفت: این فرهنگ باید در تمامی عرصه‌های اجتماع ترویج و متبلور شود تا بتوان در برابر مشکلات فائق آییم.
وی از شهید و شهادت به‌عنوان نمادی مقدس و قابل احترام در بین تمام اقشار جامعه یاد کرد و افزود: قطعا مردم ایران با هر عقبه فکری و نگرشی، برای شهدا و اهمیت شهید، احترام خاصی قائل هستند و امروز باید از همین ظرفیت موجود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنیم.
نجفی از تشکیل کمیته ایثارگران ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: اجرای آیین ملی و سراسری و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از شهدا، جانبازان و آزادگان برنامه‌های محوری کمیته ایثارگران در طول هفته دفاع مقدس هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با اشاره به شرایط بحرانی جاری و شیوع ویروس کرونا گفت: اجرای برنامه‌های ویژه دفاع مقدس امسال با سال‌های گذشته به دلیل وضعیت موجود تفاوت اساسی دارد و سعی بر این است تا اجرای برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که سلامت ایثارگران عزیز و سایر مردم شریف تحت الشعاع پیامدهای ناخواسته این وضعیت قرار نگیرد.
وی تأکید کرد: تمامی برنامه‌های جمعی در هفته دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مکان‌های غیر مسقف و با حضور تعداد مشخصی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/