پیام مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۵۱۵۹۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به مناسبت 31 شهریورماه، سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.
پیام مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،حجت السلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای والامقام و رشادت ها و شهامت های ایثارگران سرافراز ایران اسلامی، به مناسبت 31 شهریورماه، سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
31شهریور ماه، بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذرّه ذرّه خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که با سرافرازی در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآورند.
حماسه آفرینان دفاع مقدس، کسانی بودند که فرهنگ «همه جا کربلا و هر روزی عاشوراست» را در هر روز از هشت سال دفاع مقدس جاری نمودند. آنان که معرفت عاشورایی یافته بودند، هر خطر را به جان می خریدند تا بتوانند از حریم ارزش ها و باورهای خویش دفاع کنند.
 اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم بر افراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهید پرور ایران اسلامی، علی الخصوص مردم همیشه در صحنه و شهید پرور استان خراسان جنوبی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران سرافراز تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، سر بلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری مسألت می نمایم.