احترام به ایثارگران از اولویت‌های ارزشمند خدمت‌رسانی در بنیاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : ۳۵۱۶۱۲
مدیرکل بنیاد استان مرکزی گفت: احترام به ایثارگران و پاسخگو بودن و پیگیری دلسوزانه یکی از اولویت‌های ارزشمند خدمت‌رسانی در بنیاد است و معاونت‌های این نهاد مقدس متعهد به اجرای آن هستند.
احترام به ایثارگران از اولویت‌های ارزشمند خدمت‌رسانی در بنیاد است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز یکشنبه 30 شهریورماه در نشست شورای معاونین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: وارثان و صاحبان اصلی انقلاب ایثارگران و خانواده‌های آنان هستند که بدون ایثار و شهادت این عزیزان پیروزی انقلاب میسّر نمی‌شد.
وی از ایثارگران به‌عنوان خط‌نگه‌دار جبهه مقدس یاد کرد و افزود: احترام به ایثارگران و پاسخگو بودن و پیگیری دلسوزانه یکی از اولویت‌های ارزشمند خدمت‌رسانی در بنیاد است و معاونت‌های این نهاد مقدس متعهد به اجرای آن هستند.
مدیرکل بنیاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را مهم دانست و افزود: بزرگداشت هفته دفاع مقدس درواقع بزرگداشت 40 سال مقاومت غیورانه در برابر استکبار جهانی است.
وی با اشاره به نام‌گذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «جهش تولید» گفت: اصل جهش تولید باید در تمام فعالیت‌های بنیاد مورد توجه باشد و هر معاونت با توجه به مأموریت‌های ذاتی خود برای این رویکرد برنامه‌ریزی کند تا بتوانیم شرایط سخت امروز را همچون دوران دفاع مقدس به‌خوبی پشت سر بگذاریم.
انصاری‌فر به تشریح نکات همایش مدیران بنیاد پرداخت و گفت: تلاش برای برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس بر اساس منویات و اندیشه‌های حضرت امام (ره) و فرامین مقام معظم رهبری و نهادینه‌سازی ارزش ایثار در جامعه از مهم‌ترین فعالیت‌های بنیاد در این هفته است.
انصاری‌فر با اشاره به‌روزرسانی اطلاعات سامانه سجایا و انعقاد تفاهم‌نامه‌های تأمین مسکن ایثارگران گفت: معاون تعاون و امور اجتماعی با جدیت پیگیر به‌روزرسانی اطلاعات سامانه سجایا و اجرایی شدن این تفاهم‌نامه‌ها باشد و از ظرفیت‌های دیده‌شده استفاده شود.
وی به برنامه‌ریزی جهت تداوم خدمات بیمه تکمیلی، تقویت بسته خدمتی بیمه تکمیلی با رویکرد سالمندی و خدمات مراقبتی، شناسایی مراکز نگهداری خصوصی و دولتی برای استفاده از خدمات آن‌ها از طریق بیمه تکمیلی و شناسایی ایثارگران سالمند و دارای بیماری‌های صعب‌العلاج جهت مداخلات پزشکی اشاره کرد.
انصاری‌فر در پایان ضمن رعایت تواضع در مسیر خدمت‌رسانی، ضرورت رعایت انضباط مالی با دقت و جدیت در فعالیت‌ها را نیز مورد تأکید قرار داد.
انتهای پیام/