منش و اخلاق شهیدان در دوران دفاع مقدس الگوی کامل از زندگی است

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب : ۳۵۱۶۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: منش و اخلاق شهیدان در دوران دفاع مقدس و پس از آن بعنوان یک الگوی کامل و سرمشق مفصلی از زندگی است که با تفکر و عمل کردن به آن می‌توان از فراز و نشیب‌های زندگی عبور کرد.
منش و اخلاق شهیدان در دوران دفاع مقدس الگوی کامل از زندگی است
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز در نشست مشترک با محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از دفاع مقدس به‌عنوان نماد افتخار یاد کرد و گفت: امروز پس از گذشت چهل سال از دوران شروع جنگ تحمیلی، تبیین خاطرات جنگ و دستاوردهای دوران دفاع مقدس به اندازه‌ای دارای بار اخلاقی و رفتاری است که هنوز هم شاهد بروز جلوه‌های نو و جدید هستیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌ها با تجلیل از مقام شهدا و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز افزود: منش و اخلاق شهیدان در دوران دفاع مقدس و پس از آن به‌عنوان یک الگوی کامل و سرمشق مفصلی از زندگی است که با تفکر و عمل کردن به آن می‌توان از فراز و نشیب‌های زندگی عبور کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های‌ استان تهران هفته دفاع مقدس را از نشانه‌های انقلابی بودن ایران دانست و گفت: هشت سال دفاع‌مقدس یادآور حماسه‌ها و افتخار آفرینی‌های مردمانی است که روزی تمام قد در برابر دشمن زیاده‌خواه ایستادند و نامشان و راهشان تا همیشه ماندگار شد.
در این نشست مواردی در حوزه مشکلات دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر مطرح و پیگیری‌های لازم در راستای برطرف شدن آن صورت پذیرفت.
انتهای پیام/