اجرای طرح سپاس ویژه هفته دفاع مقدس با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : ۳۵۱۶۶۰
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای طرح سپاس ویژه هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: همانند سال‌های گذشته در سال جاری نیز موضوع دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهد بود.
اجرای طرح سپاس ویژه هفته دفاع مقدس با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج
به گزارش «ایثار»، حجت‌الله فرهادی هفته دفاع مقدس را یادآور خون‌های مقدسی دانست که پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد و عنوان کرد: فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‌بینند. وارثان دفاع‌مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‌کنند؛ ایستادگی آن‌ها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‌دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین گفت: در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای طرح سپاس و تجليل و تكريم از ارزش‌های والای ايثار و شهادت در جامعه، همانند سال‌های گذشته در سال جاری نیز موضوع دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهد بود و به‌طور هماهنگ و یکنواخت در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های تابعه و با مشارکت و همکاری سازمان‌های مختلف، خصوصا پایگاه‌های مقاومت بسیج با خانواده‌های ایثارگر دیدار خواهد شد.
وی افزود: باتوجه به بیماری کرونا دیدارها با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و وضعیت اعلامی استان‌ها و شهرستان‌ها و با اولویت دیدار حضوری صورت می‌گیرد و درصورت مهیا نبودن شرایط پذیرش خانواده به صورت تماس تلفنی با جامعه هدف در ارتباط خواهیم بود.
انتهای پیام/