روحیه ایثار و از خود گذشتگی دوران دفاع مقدس باید تداوم پیدا کند

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۳۵۱۷۲۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: اگر بخواهیم رسالت خود را بطور کامل انجام دهیم همچنان به روحیه ایثار و از خود گذشتگی دوران دفاع مقدس احتیاج داریم.
روحیه ایثار و از خود گذشتگی دوران دفاع مقدس باید تداوم پیدا کند
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در نخستین روز از هفته دفاع‌مقدس ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن این هفته گفت: اگر مجاهدت و ایثارگری‌های شهدا نبود خبری از انقلاب اسلامی هم نبود و بر همین اساس باید به نقش و تأثیر حماسه‌های شهدا و ایثارگران در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و در پیروزی‌های دفاع‌مقدس بعنوان یک اصل اساسی توجه داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان افزود: امروز در سراسر دنیا ایران اسلامی به عنوان پرچم‌دار تشیع در جهان اسلام شناخته می‌شود، بنابراین اگر بخواهیم رسالت خود را بطور کامل انجام دهیم همچنان به روحیه ایثار و از خود گذشتگی دوران دفاع‌مقدس احتیاج داریم.
مدیرکل بنیاد خوزستان با اشاره به اینکه امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی می‌داریم، بیان کرد: در حوزه دفاع‌مقدس باید به نقش و عملکرد شهدا و ایثارگران بیشتر از این توجه داشت و به این موضوع بعنوان یک اصل محوری توجه ویژه داشت.
وی در تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس نیز گفت: به مناسـبت هفته دفاع‌مقدس مراسم عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدای والامقام با حضور خانواده‌های شهدا، مسئولان اداری و نیروهای نظامی و انتظامی بصورت محدود با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در روز پنج‌شنبه 3 مهرماه 1399 برگزار می‌شود که در اهواز نیز این آیین از ساعت 16 در گلزار مطهر شهدای مرکزی اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/