رئیس بنیاد مراغه:

گرامیداشت هفته دفاع مقدس مهم‌ترین عامل ترویج ایثار است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۳۵۱۷۲۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های رزمندگان کشورمان و بزرگداشت این هفته یکی از مهم‌ترین عوامل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
گرامیداشت هفته دفاع مقدس مهم‌ترین عامل ترویج ایثار است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، جلسه هماهنگی غبارروبی مزار شهدای شهرستان مراغه با حضور سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئولین ادارات، فرمانده هان نظامی و انتظامی 30شهریور 1399 با رعایت کامل اصول و پروتکل‌های بهداشتی در محل بنیاد مراغه برگزار شد.
اسلامی رئیس بنیاد مراغه در ابتدای جلسه با گرامی داشت یاد و نام شهدا این روز را یادآور رشادت‌ها و فداکاری رزمندگان این مرزوبوم دانست و گفت: آغاز هفته دفاع مقدس یادآور کسانی است که در جبهه‌های حق علیه باطل مقابل دشمن استادند و هرگز از باورها و اعتقاداتشان دست برنداشته تا کشورمان باگذشت 40 سال از جنگ تحمیلی همیشه پیروز و سربلند باشد.
وی در ادامه گرامی دشت هفته دفاع مقدس را از مهم‌ترین عوامل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس درواقع تکریم ارزش‌های انسان‌های والایی است که با بهره‌گیری از مکتب امامان و الگو برداشتن از فداکاری آنان از همه هستی و مادیات دنیا دست برداشتند.
گفتنی است، این جلسه به‌منظور هماهنگی و هر چه‌بهتر برگزار شدن مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدا که مقرر است در روز پنج‌شنبه 3 مهر هم‌زمان در مزار شهدای شهر و روستاهای مراغه برگزار شود و حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهاد‌های خود را مطرح کردند.
انتهای پیام/