اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت‌های بنیاد بوشهر است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۳۵۱۷۲۷
مدیرکل بنیاد بوشهر بابیان اینکه دغدغه اشتغال فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر از اولویت‌های بنیاد بوشهر به شمار می‌رود، گفت: رویکرد ما درزمینه اشتغال ایثارگران، ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و آینده‌دار برای فرزندان شهدا و ایثارگران است.
اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت‌های بنیاد بوشهر است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در نشستی که با حضور نمایندگان حوزه اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت بالای اقتصادی که در بوشهر وجود دارد بر این شدیم که از سازمان اقتصادی کوثر دعوت کرده تا در استان حضور پیدا کنند و با بازدیدهای میدانی از بخش‌های مختلف اقتصادی با سرمایه‌گذاری زمینه ایجاد اشتغال برای جامعه معزز شاهد و ایثارگر را فراهم آورند.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: در استان ظرفیت‌های خوبی در رابطه با اشتغال‌زایی وجود دارد که می‌توان معضل بیکاری را در میان جامعه ایثارگری به حداقل رساند، لذا همه دستگاه‌ها و بخش‌های خصوصی باید بستر لازم برای به‌کارگیری این قشر معزز را فراهم کنند.
وی بابیان اینکه دغدغه اشتغال فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر از اولویت‌های بنیاد بوشهر به شمار می‌رود، گفت: رویکرد ما در زمینه اشتغال ایثارگران، ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و آینده‌دار برای فرزندان شهدا و ایثارگران است.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر در این نشست گفت: سازمان اقتصادی کوثر در شش بخش توسعه صنایع و معادن، کشاورزی، بهداشت و درمان، برق و الکترونیک، ساختمان و کشاورزی و دام‌پروری حضور دارد.
جواد وکیلی به توضیح فعالیت سازمان اقتصادی کوثر در زمینه‌های مختلف اقتصادی در سطح کشور و چگونگی سرمایه‌گذاری سازمان در استان‌ها با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی هر استان پرداخت و گفت: در سفر دو روز ما به استان بوشهر پس‌ از این نشست کارشناسان ما درحوزه‌های تخصصی با حضور در کارخانه‌ها و بازدیدهای میدانی از طرح‌های اقتصادی به بررسی زمینه‌های مختلف اقتصادی در سطح استان برای سرمایه‌گذاری و کمک به ایجاد اشتغال به‌ویژه برای جامعه ایثارگری خواهند پرداخت.
انتهای پیام/