مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس را اعلام کرد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب : ۳۵۱۷۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برنامه‌های هفته دفاع مقدس، ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران این استان را اعلام کرد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس را اعلام کرد
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌های این ایام را اعلام کرد و گفت: هفته دفاع مقدس یادآور این امر مهم است که جنگ تمام نشده و مقاومت همچنان ادامه دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به ویژه برنامه‌های این ایام اشاره کرد و ادامه داد: عطرافشانی مزار شهدا با حضور فرمانداران، امامان جمعه، روسای بنیاد، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان راس ساعت 15 پنج شنبه سوم شهریور در مشهد و شهرستان‌ها، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ارتباط تلفنی با والدین شهدا و یا خانواده‌هایی که مستعد بیماری هستند از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد است. نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته دفاع‌مقدس ویژه برنامه‌های مختلفی دارد که بنیاد شهید و امور ایثارگران غرفه‌ای مجزا در نمایشگاه خواهد داشت.
حجت الاسلام معصومی به برنامه‌های نمایشگاه اشاره کرد و افزود:  استدیو شاهد با هدف ثبت و ضبط خاطرات ایثارگران در این نمایشگاه برپا و خاطرات دلاوری‌های شهدا، فداکاری جانبازان و مقاومت آزادگان ضبط می‌شود.
وی با بیان اینکه بنیاد به صورت روزانه از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دعوت به عمل آورده است، تاکید کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با حضور در غرفه بنیاد، روزانه با اسوه‌های صبر و مقاومت مصاحبه و آرمان‌های شهدا و انقلاب را به نسل‌های جوان انتقال دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به چند برنامه که به صورت کشوری برگزار می‌شود اشاره و ادامه داد: کنگره ملی شهدای منا باعنوان «لاله‌های سفید» و کنگره ملی پیشکسوتان شاهد و ایثارگر به صورت وبینار در استان خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی در خصوص برگزاری برنامه‌ها در شهرستان‌های خراسان رضوی گفت:  در هفته دفاع مقدس یاد شهدا با عنوان «شبی با ستارگان» در گلزار شهدای شهرستان‌های خراسان رضوی برگزار می‌شود که در این مراسم ضمن تجلیل از ایثارگران، راویان، خاطرات دوران دفاع مقدس را بیان خواهند کرد.
انتهای پیام/