وظیفه‌شناسی و حُسن‌خلق کارکنان بنیاد باید سرلوحه امور سازمانی باشد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۳۵۱۷۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد نوشهر گفت: وظیفه‌شناسی و حُسن‌خلق کارکنان بنیاد در تکریم و پاسخگویی به ایثارگران باید سرلوحه امور سازمانی باشد.
وظیفه‌شناسی و حُسن‌خلق کارکنان بنیاد باید سرلوحه امور سازمانی باشد
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی یکشنبه 30 شهریور ماه در تکریم و معارفه رییس بنیاد نوشهر از زحمات «کامران مسلم زاده» رییس سابق بنیاد نوشهر در جهت خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان قدردانی کرد و در حکمی «مهشید حاجی‌نصراله» را به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نوشهر معرفی کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع‌مقدس گفت: وظیفه‌شناسی و حُسن‌خلق کارکنان بنیاد در تکریم و پاسخگویی به ایثارگران باید سرلوحه امور سازمانی باشد.
وی شایسته‌سالاری را یکی از رویکردهای مهم در بنیاد مازندران دانست و گفت: باید با همدلی و همفکری، برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها که همانا آسان‌سازی خدمات به ایثارگران عزیز بوده، تلاش مضاعف کنیم.
مظلومی بر رعایت انضباط اداری، انضباط مالی، قانون‌مداری، اشرافیت بر دستور‌العمل‌ها و تعامل با ادارات تأکید کرد و گفت: کارکنان بنیاد باید در همه حال پاسخگوی مشکلات خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران باشند و تا حصول نتیجه و رضایتمندی، پیگیر دغدغه‌های آنان باشند.  
انتهای پیام/