دفاع‌مقدس استقلال و فخرآفرینی را برای مردم ایران به ارمغان آورد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۳۵۱۸۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات دهر بود که استقلال، عزتمندی و فخرآفرینی را برای مردم قهرمان ایران اسلامی به ارمغان آورد.
دفاع‌مقدس استقلال و فخرآفرینی را برای مردم ایران به ارمغان آورد
به گزارش «ایثار»، عابس حسینی 31 شهریور در جمع ایثارگران و کارکنان بنیاد شهید گفت: دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات دهر بود که استقلال، عزتمندی و فخرآفرینی را برای مردم قهرمان ایران اسلامی به ارمغان آورد. دفاع مقدس میل و اعتماد به جهاد و حرکت حیاتی را در فرهنگ مقاومت و پایداری نهادینه کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی تأکید کرد: خاطرات و ارزش‌هایی که در دوره دفاع مقدس بوده را هر چقدر می‌‌شود بازگو، مکتوب و تدوین کنید تا ماندگار شوند.
وی بابیان اینکه در خصوص زندگی سردار شهید «رجبعلی محمد زاده» تولیدات فاخری توسط رسانه‌ها و صداوسیما تهیه‌ شده است، گفت: هم‌اکنون تمامی مردم این استان در خصوص این شهید شناخت دارند.
سردار رجبعلی محمدزاده، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، ۲۶ مهر سال ۸۸ در عملیات تروریستی گروهک ریگی به همراه سردار «نورعلی شوشتری» و شماری دیگر از نیروهای سپاه در شهرستان سرباز به شهادت رسید.
انتهای پیام/