ویژه برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۳۵۱۸۶۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمدبرنامه‌های بنیاد این استان را در هفته دفاع‌مقدس تشریح کرد.
به گزارش «ایثار»، سیدمنصور موسوی ضمن تشریح برنامه‌های بنیاد کهگیلویه و بویراحمد در هفته دفاع مقدس گفت: امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس گرامی داشته می‎شود و ایران در هشت سال دفاع مقدس تنها با عراق در جنگ نبود، بلکه با تمام دنیا بود و سربازان ما پیروزمندانه از این جنگ خارج شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تلاش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین برنامه‌ها را برای بزرگداشت این هفته تهیه و تدارک ببنیم. به مناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع‌مقدس برنامه‌های متنوع مذهبی و فرهنگی برای اجرا در کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی شده بود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا برخی از آنها حذف شد. 
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی در هفته دفاع مقدس امسال برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد در نظر گرفته شده که از  جمله آنها می‌توان به همایش کنگره ملی لاله‌های سفید بزرگداشت شهدای حج، مراسم تجلیل از مروجان فرهنگ ایثار و شهادت، نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت، تجلیل از خانواده شهدا و آیین میهمانی لاله‌ها اشاره کرد. 
موسوی گفت: برپایی نمایشگاه مجازی، سرکشی حضوری و تلفنی از خانواده شهدا و تجلیل از رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد نیز از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال در این استان است. 
انتهای پیام/