مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 ایثارگران در همدان انجام می‌شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب : ۳۵۱۸۸۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: مشاوره انتخاب رشته داوطلبان کنکور سال 99 در 27 پایگاه در سطح استان برگزار می‌شود.
مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 ایثارگران در همدان انجام می‌شود
به گزارش «ایثار»، ابوالفضل خلیلی با بیان اینکه مشاوره انتخاب رشته داوطلبان کنکور سال 99 در 27 پایگاه در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: با عنایت به هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش استان همدان و نظر به اعلام نتایج اولیه کنکور امسال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پایگاه‌های انتخاب رشته به راهنمایی و مشاوره داوطلبان شاهد و ایثارگر خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان افزود: داوطلبان عزیز تمام قوانین و مقررات تدوین شده را در خصوص آینده تحصیلی و شغلی خود که تدوین شده و در اختیارشان قرار گرفته است را به دقت مطالعه کنند.
وی گفت: مشاوران تجارب لازم جهت هدایت داوطلبان را دارند، داوطلبان شاهد و ایثارگر عزیز با توجه به تراز علمی خود دقت لازم را در انتخاب رشته به عمل آورند و از انتخاب دانشگاه‌ها در استان‌های دوردست به دلیل شرایط خاص انتقال ممانعت کنند. اسامی و آدرس پایگاه انتخاب رشته در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تابعه است.
انتهای پیام/