رزمندگان بهترین یادگاران دوران طلایی دفاع‌مقدس هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۳۵۱۸۹۲
نماینده ولی فقیه در گیلان رزمندگان دفاع‌مقدس را بهترین یادگاران این دوران برشمرد و گفت: رزمندگان دفاع‌مقدس اسطوره‌های ایثار انقلاب اسلامی هستند.
رزمندگان بهترین یادگاران دوران طلایی دفاع‌مقدس هستند
به گزارش «ایثار»، آیت الله رسول فلاحتی امروز دوشنبه 31 شهریور در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع‌مقدس استان در سالن شهدای انتظامی گیلان که همزمان با تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع‌مقدس و مقاومت کشور برگزار شد، انقلاب اسلامی را بزرگ ترین حادثه بشر در دنیای معاصر عنوان کرد و گفت: در یک دوره تاریخی دولت‌های روم و ایران از قدرت های بزرگ محسوب می‌شدند اما طبق فرموده مقام معظم رهبری تخت جمشید محل نمایش ظلم شاهان ایران بود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه دفاع‌مقدس پاک ترین حادثه تاریخ است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد، تصریح کرد: رزمندگان دفاع‌مقدس با رای و خواسته خود به میدان نبرد رفتند و این افسانه نیست.
آیت الله فلاحتی، رزمندگان دفاع‌مقدس را اسطوره های ایثار انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: دشمن با جنگ ترکیبی و ابزار رسانه ای و شبکه های ناپاک می خواهد این دوره طلایی دنیای معاصر را سیاه جلوه دهد و با تمام توان در تلاش است حادثه نورانی انقلاب اسلامی را خاموش کند.
وی انقلاب اسلامی را بعثتی بزرگ در تاریخ بشر عنوان کرد و گفت: دفاع‌مقدس دوران طلایی اقتدار ملت ایران در دنیای معاصر است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه وقوع انقلاب اسلامی سبب افتخار مسلمانان در جهان امروز است٬ خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی تمام ادیان به این باور رسیدند که دین می تواند تمام ساحات بشر را اداره کند و دینداران ادیان توحیدی احساس افتخار می‌کنند.
آیت الله فلاحتی بر ترویج و انتقال اندیشه و فرهنگ دفاع‌مقدس در نسل معاصر و نسل های آینده تاکید کرد و یادآور شد: دفاع‌مقدس اقتدار اسلام و مردم مسلمان را به منصه ظهور رساند.
وی٬ خواستار واکاوی دوران دفاع مقدس برای نسل امروز شد و گفت: دوران نورانی و طلایی دفاع مقدس بهترین بستر برای ساختن آینده جامعه است.
امام جمعه رشت٬ در پایان رزمندگان دفاع مقدس را بهترین یادگاران این دوران طلایی ذکر کرد و گفت: رزمندگان باید به خود ببالند که در دفاع مقدس حضور پیدا کردند.
انتهای پیام/