دفاع‌مقدس مظهر هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۳۵۱۸۹۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: هشت سال دفاع مقدس مظهر و تابلویی برای هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقطعی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که به جرأت می‌توان گفت تثبیت انقلاب اسلامی مدیون آن است.
دفاع‌مقدس مظهر هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته دفاع‌مقدس بر لزوم تلاش‌های همه جانبه در جهت بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع‌مقدس تاکید کرد و گفت: کارگزاران نظام اسلامی مسئولیت سنگینی در قبال نشر و ترویج ارزشهای دفاع مقدس دارند.
وی افزود: هشت سال دفاع‌مقدس مظهر و تابلویی برای هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقطعی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که به جرأت می‌توان گفت تثبیت انقلاب اسلامی مدیون آن است.
رستمیان در ادامه تصریح کرد: دوران دفاع‌مقدس پر از درس‌های معنوی و اجتماعی است که شهدا و ایثارگران با همین درس‌ها جنگ هشت ساله را به دفاع‌مقدس تبدیل کردند. پس زمانی که میگوییم دفاع ما مقدس بود یعنی ارزش‌هایی در آن دوران نهفته است که جنگ را به دفاع‌مقدس تبدیل کرد، قطعا به کار بردن این درس‌ها و ارزش‌ها در جامعه بخش عمده‌ای از مشکلات کشور را مرتفع خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: ما به عنوان خادم خانواده‌های شهدا و ایثارگران و سرباز این نظام باید در حد توان و با روحیه ایثارگری در جهت نشر ارزش‌های دفاع مقدس که همان ایثار، از خودگذشتگی، مجاهدت، مقاومت و شهادت‌طلبی است تلاش کنیم.
انتهای پیام/