امام‌جمعه مراغه:

در دوران جنگ پایه‌های جمهوری اسلامی مستحکم شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب : ۳۵۱۹۵۳
امام‌جمعه مراغه گفت: در دوران جنگ پایه‌های جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و رشادت‌های رزمندگان کشورمان مستحکم شد.
در دوران جنگ پایه‌های جمهوری اسلامی مستحکم شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، حجت‌الاسلام محمدتقی پورمحمدی روز دوشنبه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در دیدار با جمعی از مسئولان شهرستان مراغه اظهار داشت: در هر جنگی قسمتی از خاک کشورمان به دست بیگانگان افتاده است و تنها در دوران هشت‌ساله دفاع مقدس باوجود فشارهای جهانی علیه انقلاب اسلامی و طولانی بودن جنگ حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی در اختیار دشمنان قرار نگرفت.
وی افزود: امروز آنچه ما داریم به برکت همان ازخودگذشتگی‌ها و ایثارها است و باید قدردان آن‌ها باشیم.
امام‌جمعه مراغه زنده نگه‌داشتن فداکاری‌های دوران دفاع مقدس را وظیفه همه ما دانست و گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسبی برای انتقال و بازگو کردن دلاوری‌های آن دوران است.
وی گفت: خوشبختانه امروز شاهد امکانات و تجهیزات پیشرفته در کشورمان هستیم و دشمن از ایستادگی و توان بالای جوانان این مرزوبوم ناراحت و خشمگین است.
وی افزود: دشمنان در دوران دفاع مقدس فکر می‌کردند که ایران اسلامی توانایی مقابله با آن‌ها را نخواهد داشت ولی در دوران جنگ پایه‌های جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و رشادت‌های رزمندگان کشورمان مستحکم شد.
حجت‌الاسلام پورمحمدی ادامه داد: با توکل بر خدا و رشادت و ازجان‌گذشتگی‌ها در دوران جنگ تحمیلی پیروز از میدان جنگ خارج شدیم و مقاومت و ایثار دوران دفاع مقدس یکی از افتخارات جمهوری اسلامی است.
گفتنی است، در این دیدار معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده هان نظامی و انتظامی شهرستان مراغه حضور داشتند.
انتهای پیام/