رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده شهدا در بشرویه انجام گرفت

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۳۵۲۱۱۳
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: دیدار از والدین شهدا کمترین کاری است که در حق خانواده شهدا صورت می گیرد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده شهدا در بشرویه انجام گرفت
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،در دومین روز از هفته دفاع مقدس فرماندهی سپاه به همراه خادمین خانواده شهدا و ایثارگر در بنیاد شهید بشرویه با خانواده های شهید علی محمدی مقدم،شهید مهدی محمدپور و شهید جواد قلی نیا عدالتی دیدار و دلجویی کردند.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه در این دیدارها گفت:سیدالشهدا در راه اسلام از تمام وجود خود و خانواده اش گذشت که نام اسلام زنده بماند و در انقلاب اسلامی هم شهدا و خانواده آنان به تاسی از سالار شهیدان از همه هستی خود گذشتند که دستاوردهای نظام مقدس اسلامی حفظ شود.
عادل افزود:وظیفه آحاد مسئولین و ملت است که نسبت به تکریم خانواده معظم شهدا از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.این دیدارها کمترین کاری است که در حق خانواده شهدا صورت می گیرد.
گفتنی است شهید علی محمدی مقدم در تاریخ 1366/4/9 در منطقه عملیاتی سقز،شهید مهدی محمدپور 1365/11/2 در عملیات کربلای 5 در منطقه عملیاتی شلمچه و شهید جواد قلی نیا عدالتی در تاریخ 1372/11/6 در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.