در هفته دفاع مقدس :

از رزمندگان دوران دفاع مقدس در شهرستان فردوس تجلیل به عمل آمد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب : ۳۵۲۱۳۶
مهندس حلاج مقدم فرماندار شهرستان فردوس گفت : آشنایی مردم بخصوص نسل جوان با ارزشها و دستاوردهای دفاع مقدس را از جمله عوامل موثر در خودباوری و تکیه بر توان داخلی دانست که انقلاب ایران را در منطقه الگو قرار داده است .
از رزمندگان دوران دفاع مقدس در شهرستان فردوس تجلیل به عمل آمد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از 50 رزمنده هشت سال دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حضور خاندان معزز شاهد وایثارگر و امام جمعه و فرماندار و مسئولین ادارات ونهادها شهرستان فردوس تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
مهندس حلاج مقدم فرماندار شهرستان ، ضمن قدردانی از رشادتها و دلاوریهای ایثارگران و رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل بیان نمود : هر آنچه امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت ایثارگران و رزمندگان دیروز است.
وی اظهار داشت اقتدار  و پیشرفتهای امروز کشور در عرصه های مختلف علمی ، فناوری ، پزشکی و سیاسی ثمره ایثارگری و استقامت در بربر ابرقدرتها و تبعیت از مکتب اهل بیت و عاشوراست ، وی آشنایی مردم بخصوص نسل جوان با ارزشها و دستاوردهای دفاع مقدس را از جمله عوامل موثر در خودباوری و تکیه بر توان داخلی دانست که انقلاب ایران را در منطقه الگو قرار داده است .
گفتنی است شهرستان  فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید، 12 آزاده و 400 جانباز  و 2800 رزمنده میباشد که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.