در راستای سه شنبه های تکریم،

با جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران درمیان سرکشی به عمل آمد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۳۵۲۱۵۴
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان جنوبی گفت: شهادت مقامی است که هرکسی لیاقت رسیدن به این جایگاه را پیدا نمی کند.
با جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران درمیان سرکشی به عمل آمد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،در راستای اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم ،حجت الاسلام سبزه کار مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان،حجت الاسلام خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان، به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده معزز شهیدان علی نیمه راهی ،اسماعیل دهقانی،محمد رضا اکبری، ابراهیم محمدی،محمد رضا نظامی خواه و جانباز گرانقدر 70درصد محمد یعقوبی دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام سبزه کار مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در این دیدارها بیان کرد:شهادت مقامی است که هرکسی لیاقت رسیدن به این جایگاه را پیدا نمی کند و شهدا در نزد خداوند متعال جایگاه والایی دارند و همانطور که در قرآن کریم آمده است شهدا زنده اند و در نزد پروردگار روزی داده می شوند.
وی در ادامه افزود: اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم از دهه ی کرامت با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام شهدا و خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان در سطح کشور آغاز شده است.