فرمایشات مقام معظم رهبری در نشر فرهنگ مقاومت نصب العین قرار گیرد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب : ۳۵۲۱۶۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در جمع کارکنان بسیجی بنیاد استان گفت: کارکنان بسیجی در نصب العین قرار دادن فرمایشان مقام معظم رهبری به منظور نشر فرهنگ ایثار و مقاومت پیشرو هستند.
فرمایشات مقام معظم رهبری در نشر فرهنگ مقاومت نصب العین قرار گیرد
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند همزمان با هفته دفاع مقدس روز سه‌شنبه اول مهرماه در نشست تجلیل از کارکنان بسیجی بنیاد گفت: بسیجیان با انگیزه‌های الهی، همواره در طول دفاع مقدس و پس از آن در عرصه‌های مختلف با خلوص و ایثار توانستند مسیر پیروزی و رشد و تعالی را طی کنند.
وی افزود: رزمندگان با هدف حفظ ارزش‌های اسلامی وارد عرصه پیکار با دشمنان شدند و به تمام لذات دنیا پشت پا زدند، فرزندان خردسال خود را رها کردند و به میدان دفاع از دین و سرزمین اسلامی پا گذاشتند و جان خویش را برای هدف متعالی فدا کردند.
حجت الاسلام هنرمند ادامه داد: تکریم و تجلیل از ایثارگران وظیفه ذاتی بنیاد است و در این راستا نیروهای بسیجی در ارایه خدمت با حفظ کرامت خانواده شهدا و ایثارگران الگوی سایر خادمان شهدا هستند. 
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم تاکید کرد: انتظار می‌رود نیروهای خدوم بسیجی در مسیر خدمت به سرمایه‌های نظام اسلامی منشأ اثر بوده و بیش از گذشته در مسیر نشر فرهنگ ایثار و مقاومت با نصب العین قرار دادن فرمایشان مقام معظم رهبری گام بردارند.
همچنین همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم تجلیل از کارکنان بسیجی در تراز انقلاب اسلامی که به صورت وب کنفرانس برگزار شد، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده بسیج بنیاد استان قم از کارکنان بسیجی تجلیل صورت گرفت.
انتهای پیام/