به همت پایگاه بسیج شهید درویشی،

نشست بصیرتی هفته دفاع مقدس ویژه کارکنان بسیجی بنیاد خراسان جنوبی برگزار شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۳۵۲۱۶۵
رئیس بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: امام راحل(س) در مقاطع مختلف دفاع مقدس، اصل اطاعت از خداوند متعال را جان مایه حرکت خود قرار داده بود.
نشست بصیرتی هفته دفاع مقدس ویژه کارکنان بسیجی بنیاد خراسان جنوبی برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، پایگاه مقاومت شهید درویشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی جلسه ای تحت عنوان نشست بصیرتی با حضور دکتر دیانی  رئیس بسیج اساتید خراسان جنوبی در سالن همایش جهت کارکنان بسیجی برگزار نمود.
دکتر دیانی در این نشست بیان داشت: بحمدالله جمهوری اسلامی مسیر متعالی خودش را با تأسی از آموزه‌های اسلامی با عزت و اقتدار طی می‌کند و نفوذ معنوی نظام جمهوری اسلامی در حال گسترش است و دشمن از این موضوع واهمه دارد، باید به شدت مراقب دسیسه‌های دشمنان در زمینه جنگ نرم باشیم چراکه دشمن چون در عرصه‌های نظامی نتوانسته است توفیقی پیدا کند به جنگ نرم روی آورده است و دنبال گسترش نفوذ از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای سایبر است و بنابراین برای مقابله با اهداف خصمانه دشمن در جنگ نرم باید بسیار هوشیار و جدی باشیم.
رئیس بسیج اساتید خراسان جنوبی با اشاره به شخصیت و سیره امام خمینی(ره)، هدایت و رهبری امام راحل را در سالهای دفاع مقدس نشانگر پیروی و تبعیت آن مقام معظم از دین مبین اسلام و ائمه معصومین دانست و گفت: امام راحل(س) در مقاطع مختلف دفاع مقدس، اصل اطاعت از خداوند متعال را جان مایه حرکت خود قرار داده بود و هرگز بر اساس عصبیت نمی جنگید. حضرت امام برای رضای ذات اقدس احدیت قیام کرد و در یک چهره حسینی، از اسلام راستین در جنگ تحمیلی به دفاع پرداخت و برای رضای پروردگار قطعنامه را با تمام تلخی های آن پذیرفت، که خود بالاترین پیروزی بود.
در این نشست دکتر دیانی مباحثی درخصوص ولایت فقیه ،هفته دفاع مقدس ،مسائل روز و همچنین خاطرات زمان جنگ بیان نمود.
در ادامه برنامه ،کلیپی از سردار دلها و اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و دفاع مقدس بخش شد.
گفتنی است در پایان جلسه از رزمندگان دوران دفاع مقدس شاغل در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل به عمل آمد.