کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ کشور است

1 مهر 1399 ساعت 15:48

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ کشورمان است که به خاطر آن بسیاری از مردان وزنان ما جان خود را فدا کردند تا همیشه در تاریخ ماندگار شود.


به گزارش «ایثار»، سیدعابس حسینی هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد آن در دیدار با جانبازان در دره روستای زوارم از توابع شهرستان شیروان گفت: دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ کشورمان است که به خاطر آن بسیاری از مردان و زنان ما جان خود را فدا کردند تا همیشه در تاریخ ماندگار شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: برای ما رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس افتخاری است که در آن زمان خدمت و از وطن و ناموسمان دفاع کردیم و تحت هر شرایطی ایستادیم و تن به ذلت ندادیم و امروز نیز خدمتگزار هستیم.
حسینی گفت: ارزش‌های دفاع مقدس برایمان بسیار بااهمیت است چراکه ما جوان‌های زیادی را برای دفاع فدا کردیم جوان‌هایی که با آغوش باز شهادت را افتخار می‌دانستند و این در وصیت‌نامه‌ این عزیزان مشاهده می‌شود و امروز باید از وصایای شهدا درس بگیریم و آن را سرمشق زندگی خود و فرزندانمان قرار دهیم. رزمندگان ما سرباز ولایت بودند و گوش‌به‌فرمان امام (ره) از تمام هستی خود گذشتند تا وجبی از خاک ایران به دست دشمن نیفتد.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 352171

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/352171/دفاع-مقدس-برگ-زرینی-تاریخ-کشور

ايثار
  http://www.isaar.ir