دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی بدون مجاهدت و ایثارگری میسّر نمی‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۳۵۲۱۸۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: راه شهدا و ایثارگران دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی بود و امروز دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی بدون مجاهدت و ایثارگری میسّر نخواهد بود.
دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی بدون مجاهدت و ایثارگری میسّر نمی‌شود
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان امروز اول مهرماه در جمع سربازان وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز هفته دفاع مقدس را دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی دانست و گفت: راه شهدا و ایثارگران دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی بود و امروز دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی بدون مجاهدت و ایثارگری میسّر نخواهد بود.
وی تصریح کرد: ایستادگی در برابر آرمان‌های یک ملت و نظام درس بزرگ دفاع مقدس است که شهدا و ایثارگران در راه این ارزش بهترین هستی خود را تقدیم کردند و در این راه از هیچ تهدیدی نهراسیدند، امروز نسل جوان که آینده‌سازان کشور هستند باید به این آرمان‌های معتقد و پایبند باشند و پای در مسیر شهدا و ایثارگران بگذارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دوران هشت ساله دفاع مقدس پر از درس‌های تاثیرگذار است، جوانانی که با اعتقاد قلبی پای در میدان مبارزه گذاشتند و جان خود را هدیه دادند.
رستمیان گفت: امروز مهم‌ترین رسالت جوانان احیای ارزش‌های والای نظام و انقلاب حرکت در مسیر شهدا و زنده نگه داشتن روحیه ایثار و شهادت در جامعه است و پیمودن این مسیر به طور قطع عاقبت بخیری را در پی دارد.
انتهای پیام/