عزت و سرافرازی امروز جمهوری اسلامی حاصل کار شهدا است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۴
کد مطلب : ۳۵۲۱۸۸
استاندار ایلام حاصل کار شهدا را عزت و سرافرازی امروز جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز در این شرایط سخت دشمن جرأت حمله کردن به کشور را ندارند و این عامل مهم بازدارندگی ناشی از خون شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت طلبی ملت بزرگ ایران است.
عزت و سرافرازی امروز جمهوری اسلامی حاصل کار شهدا است
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی‌دشتکی در نخستین روز از هفته دفاع مقدس به همراه اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه، از نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس و مقاومت بازديد کرد و با بیان اینکه  آرامش و اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است، گفت: ما هرچه داریم از خون شهدا داریم.
وی به شعار ما می‌توانیم در دوران دفاع مقدس اشاره‌ کرد و گفت: این درس بزرگ شهدا، جانبازان و ایثارگران به ما است که برای همیشه آن را باید باور داشته باشیم. 
استاندار ایلام حاصل کار شهدا را عزت و سرافرازی امروز جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز در این شرایط سخت دشمن جرأت حمله کردن به کشور را ندارند و این عامل مهم بازدارندگی ناشی از خون شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی ملت بزرگ ایران است.
وی ترور و تحریم را پاسخ بزدلانه دشمنان در مقابل اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: آنها سردار عزیز ما را شبانه ترور کردند و به شهادت رساندند و هنگامی که مواضع آنها توسط سپاه‌ پاسداران درهم کوبیده شد جرأت پاسخ دادن به آن را نداشتند. اگر امروز امنیت داریم این آرامش را خون شهدا تضمین کرده است و ما هم به نوکری خانواده شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم.
انتهای پیام/