هفته دفاع مقدس نماد هشت سال پایداری و مقاومت است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۳۵۲۱۹۳
مدیرکل بنیاد استان قزوین گفت: هفته دفاع مقدس نماد هشت سال پایداری و مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر استکبار جهانی و نظام سلطه است.
هفته دفاع مقدس نماد هشت سال پایداری و مقاومت است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست شورای معاونان با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: این هفته نماد هشت سال پایداری و مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر استکبار جهانی و نظام سلطه است.
وی با اشاره به وحدت بی‌نظیر مردم و مسئولان در دوران دفاع مقدس، افزود: جنگ تحمیلی زمانی آغاز شد که کشور ساختار تشکیلاتی مشخصی نداشت، ارتش در حال پوست‌اندازی و سپاه نیز تازه تاسیس بود اما در نهایت به دورانی تبدیل شد که در آن حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان تا دندان مسلح نیفتاد.
حقایق‌پور با بیان اینکه دفاع مقدس دانشگاهی است که می‌توان از آن درس‌های زیادی گرفت، گفت: باید تک تک لحظات آن دوران را به عنوان الگو قرار داد و از شاخص‌های مدیریتی آن برای حل مشکلات امروز کشور استفاده کرد.
وی به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری ایشان با پیشکسوتان دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دوران دفاع مقدس با هدایت‌های پیامبرگونه امام راحل، از جمله دوران با تدبیر و عقلایی بود که باید زمینه بازگویی وقایع آن برای بهره‌مندی نسل‌های آینده فراهم شود و برای این کار نیازمند ورود جدی پژوهشگران و نویسندگان هستیم.
مدیرکل بنیاد استان قزوین با تبریک کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد استان برای چهارمین سال پیاپی، گفت: کسب این رتبه حاصل تلاش همه همکاران حوزه‌های مختلف در ارایه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری است که از زحمات آنها قدردانی و تشکر می‌کنم.
انتهای پیام/