حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه به مناسبت آغاز هفته دفاع

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸
کد مطلب : ۳۵۲۲۶۹
حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سربیشه گفت : دشمن بعثی آمده بود که سه روزه تهران را به اشغال خود درآورد ولی رشادتها و فداکاریهای شهدای عزیز و رزمندگان دوران دفاع مقدس مانع از تحقق این آرزوی دشمن شد .
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه به مناسبت آغاز هفته دفاع
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در آغازین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر سربیشه با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان سربیشه برگزار شد.
در حاشیه این مراسم مسئولین شهرستان به منظور تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر در محل دفتر امام جمعه حضور یافتند.
سرهنگ پاسدار حمید ابراهیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس ، برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح نمود .  
در این جلسه حجه الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سربیشه گفت : دشمن بعثی آمده بود که سه روزه تهران را به اشغال خود درآورد ولی رشادتها و فداکاریهای شهدای عزیز و رزمندگان دوران دفاع مقدس مانع از تحقق این آرزوی دشمن شد و صدام و صدامیان این آرزو را به گور بردند .
در ادامه مراسم قبور مطهر شهدای گمنام با گلاب ناب محمدی شستشو و با اهدای گل به ساحت مقدس شهدا ، با آرمانهای شهدا تجدید پیمان گردید .   
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است .